Harvia saunová pec na drevo M2
Kód: AD12691Detailní popis produktu
Kachle do sauny na drevo a saunové kachle Harvia M2 zaisťujú rovnomerné teplo a efektívnu cirkuláciu vzduchu a tým premieňajú saunovanie na príjemný zážitok. Saunové kachle na drevo dodávajú nádych tradičnej atmosféry fínskej sauny. Farba kachlí na drevo je elegantný čierny grafit.
Odporúčaná veľkosť sauny je 6-13 m3. Množstvo kameňov max.30kg. Saunové kamene nie sú v cene kachlí. Priemer pripojovacieho otvoru na komín je 115 mm.
Komín je možné pripojiť z vrchu alebo zo zadnej časti saunového ohrievača a zadná časť otvoru je umiestnená 560 mm od podlahy. (Do stredu otvoru).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 45 kg |
| Hĺbka obalu: | 430mm |
| Objem sauny: | 6-13m3 |
| Šírka obalu: | 390mm |
| Váha vrátane obalu: | 45kg |
| Vykurovací výkon: | 16,5kW |
| Výška obalu: | 715mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.