Harvia saunová pec na drevo M1
Kód: AD9803Detailní popis produktu
Harvia M1 - saunová pec na drevo do sauny. Tieto saunové kachle na drevo majú klasický dizajn a sú vhodné pre menšie drevom vykurované sauny.
Saunové kachle na drevo Harvia M1 zaisťujú rovnomerné teplo a efektívnu cirkuláciu vzduchu a tým premieňajú saunovanie v príjemný zážitok. Saunové kachle na drevo dodávajú nádych tradičnej atmosféry fínskej sauny. Farba kachlí na drevo je elegantný čierny grafit. Odporúčaná veľkosť sauny je 6-13 m3. Množstvo kameňov max.30kg. Saunové kamene nie sú v cene kachlí. Priemer pripojovacieho otvoru na komín 115mm. Komín je možné pripojiť z vrchu alebo zo zadnej časti saunového ohrievača a zadná časť otvoru je
umiestnená 560 mm od podlahy. (Do stredu otvoru).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odporúčame do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 45 kg |
| Hĺbka obalu: | 430mm |
| Objem sauny: | 6-13m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 390mm |
| Váha vrátane obalu: | 45kg |
| Vykurovací výkon: | 16,5kW |
| Výška obalu: | 710mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.