Harvia saunová pec na drevo Linear 16
Kód: AD9796Detailní popis produktu
Saunová pec Harvia Linear 16 v grafitovo čiernej hravo vykúri menšie a stredne veľké sauny.
Elegantný dizajn kachlí bol zameraný na ostré hrany a modernú jednoduchosť. Výsledkom vznikly kachle, ktoré nielen že vyzerajú pevne, ale skutočne také sú! Sklenené dvierka v prednej časti dodajú saune tú pravú atmosféru fínskeho saunovania.
| Kód produktu: | WK160C |
|---|---|
| EAN: | 6417659017909 |
| Názov: | Pec na drevo HARVIA Linear 16 |
| Vhodný objem sauny (m3): | 6-16 |
| Výkon (kW): | 17,9 |
| Rozmery (ŠxHxVmm): | 420x450x735 |
| Váha (kg): | 46 |
| Umiestnenie komínového výstupu na zadnej strane (mm): | 560 |
| Umiestnenie komínového výstupu na vrchu (mm): | 130 |
| Priemer komínového výstupu (mm): | 115 |
| Max. kapacita kameňov (kg): | 36 |
| Dvierka: | Sklenená |
| Plášť: | Nerezová oceľ |
| Farba: | Čierna |
| Prikladanie zvonku: | nie |
| Výrobca: | Harvia |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 46 kg |
| Hĺbka obalu: | 450mm |
| Objem sauny: | 6-16m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 420mm |
| Váha vrátane obalu: | 46kg |
| Vykurovací výkon: | 17,9kW |
| Výška obalu: | 730mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.