Harvia saunová pec na drevo Legend 150SL
Kód: AD2782Detailní popis produktu
Saunová pec Legend 150 sú robustné kachle s priestorom na 120Kg lávových kameňov. Model SL je tou pravou voľbou pre ľudí, ktorí chcú saunu vyhriať z pohodlia inej miestnosti. Smer otvárania dvierok sa dá pre ešte jednoduchšiu obsluhu zmeniť. Saunové kachle o výkone 13kW, sauna 5 - 15 m3. Kamene nie sú súčasťou ceny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 62 kg |
| Objem sauny: | 5-15m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 530mm |
| Váha vrátane obalu: | 62kg |
| Vykurovací výkon: | 13,0kW |
| Výška obalu: | 740mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.