Harvia saunová pec na drevo Legend 150
Kód: AD4499Detailní popis produktu
Saunové kachle Harvia Legend 150 majú výkon 13 kW a sú shopné vyhriať saunu s rozmermi 5 - 15 m3. Čierny oceľový kôš s patinou pojme až 120 kg kameňov, ktoré zaistia dostatok tepla aj po vyhasnutí kachlí. Vzhľadom k otvorenej štruktúre kachlí, môžete kachle polievať po celom jej povrchu.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Vhodné kamene sa automaticky vložia do košíka.
Priemer komínového výstupu 115 mm
Kachle radu Harvia Legend sú dodávané s výkonmi od 13 do 24 kW a sú schopné vyhriať priestory od 5 do 30 m3.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 58 kg |
| Objem sauny: | 5-15m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 530mm |
| Váha vrátane obalu: | 58kg |
| Vykurovací výkon: | 13,0kW |
| Výška obalu: | 740mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.