Harvia saunová pec na drevo Classic 140
Kód: AD2233Detailní popis produktu
Harvia Classic 140 pec na drevo 13kW - oslava ocele a kameňa. Harvia Classic séria ponúka niekoľko modelov, aby vyhotovyli drevo-vykurované sauny rôznych veľkostí. Silné železo v kombinácii s nerezovou oceľou je trvanlivosť záruky.
Saunová pec Harvia Classic 140, prostredníctvom liatinových sklenených dverí teplá žiara ohňa pridáva do sauny atmosféru. Smer otvorených dverí môže byť zmenený. Nastaviteľné nohy, aby šli kachle ľahko umiestniť v saune. Odporúčaná veľkosť sauny je 6-13 m3 a maximálna váha kameňov je 40 kg. Kamene nie sú súčasťou ceny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 49 kg |
| Objem sauny: | 6-13m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 445mm |
| Váha vrátane obalu: | 49kg |
| Vykurovací výkon: | 13,5kW |
| Výška obalu: | 770mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.