Harvia saunová pec na drevo 26 Pro
Kód: AD12503Detailní popis produktu
Harvia 26 Pro sú určené do väčších sáun. Svetlo ohňa prenikajúce sklenenými dverami z liatiny dodáva vašej saune príjemnú atmosféru. Veľké množstvo kameňov zaisťuje stále teplo aj keď kachle vyhasínajú. Kachle sú opatrené liatinovými sklenenými dverami a priechodom vzduchu z nerezovej ocele. Nastaviteľné nohy uľahčujú umiestnenie kachlí do sauny. Vonkajší plášť kachlí je v grafitovo čiernej farbe. Do kachlí sa zmestí 50kg kameňov, ktoré nie sú v cene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 65 kg |
| Hĺbka obalu: | 510mm |
| Objem sauny: | 10-26m3 |
| Šírka obalu: | 430mm |
| Váha vrátane obalu: | 65kg |
| Vykurovací výkon: | 26,6kW |
| Výška obalu: | 810mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.