Harvia saunová pec na drevo 20 SL
Kód: AD4509Detailní popis produktu
Kachle Harvia 20 SL sú určené do sáun kde chcete prikladať z vonkajšej strany sauny. Saunové kachle sú vhodné pre stredné sauny 8 - 20m3. Výkon saunových kachlí je 18 kW. Kachle Harvia 20 SL množstvo kameňov max.40kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 70 kg |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 430mm |
| Váha vrátane obalu: | 70kg |
| Vykurovací výkon: | 24kW |
| Výška obalu: | 760mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.