Harvia saunová pec na drevo 20 SL Boiler
Kód: AD4512Detailní popis produktu
Saunové kachle Harvia 20 SL Boiler s výkonom 18 kW poskytuje skvelé suanovanie v saunách o rozmeroch 8 - 20 m3. Saunu môžete vykurovať pohodlný z inej miestnosti, pre väčšie pohodlie si môžete zvoliť smer otvárania dvierok.
Vďaka skleneným dvierkam zvýšite vašu pohodu a relaxáciu počas saunovania.
Nastaviteľné nohy dovoľujú postaviť kachle aj na nerovnom povrchu.
Maximálne množstvo kameňov 40 kg.
Sú ideálne na chaty či chalupy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 75 kg |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 430mm |
| Váha vrátane obalu: | 75kg |
| Vykurovací výkon: | 18kW |
| Výška obalu: | 760mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.