Harvia saunová pec na drevo 20 Pro
Kód: AD4503Detailní popis produktu
Harvia 20 saunová pec na drevo o výkone 24kW vyrobená v grafitovej farbe. Hodí sa do sauny o veľkosti 8-20m3. Obsah kameňov až 40Kg. Sklenené dvierka. Saunová pec má nastaviteľné nožičky pre ľahké umiestnenie v saune. Kamene nie sú súčasťou ceny.
Umiestnenie komínového výstupu na zadnej strane: 560mm
Umiestnenie komínového výstupu na vrchu: 120mm
Priemer komínového výstupu: 115mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 60 kg |
| Hĺbka obalu: | 510mm |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 430mm |
| Váha vrátane obalu: | 60kg |
| Vykurovací výkon: | 24kW |
| Výška obalu: | 760mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.