Harvia saunová pec na drevo 20 Boiler
Kód: AD4506Detailní popis produktu
Saunové kachle Harvia 20 Boiler s výkonom 18 kW určené pre stredne veľké sauny s rozmermi 8 - 20 m3. Kachle disponujú veľkým priestorom na kamene a nerezovými výduchmi vzduchu. U dvierok sa dá zmeniť smer otvárania.
Ako kachle vykuruje saunu, spolu s tým sa zahrieva voda. Tieto kachle sú určené na vykurovanie malých a stredných sáun a sú vybavené sklenenými dverami. Farba kachlí je čierny grafit. U kachlí sú nastaviteľné nožičky pre ľahké umiestnenie v saune. Odporúčaná veľkosť sauny je 8–20 m3, maximálne množstvo kameňov je 40 kg. Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Sklenené dvierka pustia do vašej suny horiaci oheň a ešte vyššia váš saunovací zážitok.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 65 kg |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 430mm |
| Váha vrátane obalu: | 65kg |
| Vykurovací výkon: | 18kW |
| Výška obalu: | 760mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.