Harvia saunová pec elektrická Vega Pro BC165
Kód: AD2830Detailní popis produktu
Výkon a pripojenie ohrievače Harvia Vega Pre BC165: 16,5 kW / 400V. Max.prostor: 24,00 m3. Rozmery: (DxŠxV): 435x470x640 mm. Množstvo kameňov 40 - 50kg. Saunový ohrievač Harvia Vega Pro je určený pre väčšie sauny. Všetky kovové časti vykurovacieho telesa sú vyrobené z nerezovej ocele / pozinku. K ohrievaču je nutné zakúpiť saunovú reguláciu. El. prívod k ohrievaču je nutné opatriť 25 A ističom s prúdovým chráničom. Ohrievač je dodávané bez kábla.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 470mm |
| Objem sauny: | 14-24m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 435mm |
| Váha vrátane obalu: | 17 kg |
| Vykurovací výkon: | 16,5kW |
| Výška obalu: | 640mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.