Harvia saunová pec elektrická Vega Pro BC135
Kód: AD2828Detailní popis produktu
Výkon a pripojenie ohrievače Harvia Vega Pre BC135: 13,5 kW / 400V. Max.prostor: 19,00 m3. Rozmery (DxŠxV): 435x470x640 mm. Množstvo kameňov 40 - 50kg. Saunový ohrievač Harvia Vega Pre je určený pre väčšie sauny. Všetky kovové časti vykurovacieho telesa sú vyrobené z nerezovej ocele / pozinku. K ohrievaču je nutné zakúpiť saunovú reguláciu. El. prívod k ohrievaču je nutné opatriť 25 A ističom s prúdovým chráničom.Ohrievač je dodávané bez kábla.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu. Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 470mm |
| Objem sauny: | 11-20m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 435mm |
| Váha vrátane obalu: | 15kg |
| Vykurovací výkon: | 13,5kW |
| Výška obalu: | 640mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.