Harvia saunová pec elektrická Vega Pro BC105
Kód: AD2562Detailní popis produktu
Výkon a pripojenie ohrievače Harvia Vega Pro BC105: 10,5 kW / 400V.
Max.prostor: 15,00 m3.
Rozmery (DxŠxV): 435x470x640 mm.
Množstvo kameňov 40 - 50kg.
Saunový ohrievač Harvia Vega Pre je určený pre väčšie sauny. Všetky kovové časti vykurovacieho telesa sú vyrobené z nerezovej ocele / pozinku. K ohrievaču je nutné zakúpiť saunovú reguláciu. El.přívod k ohrievaču je nutné opatriť 25 A ističom s prúdovým chráničom. Ohrievač je dodávané bez kábla.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka za zvýhodnenú cenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 470mm |
| Objem sauny: | 9-15m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 435mm |
| Váha vrátane obalu: | 17 kg |
| Vykurovací výkon: | 10,5kW |
| Výška obalu: | 640mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.