Harvia saunová pec elektrická Vega Lux BX80
Kód: AD12500Detailní popis produktu
Saunová pec Harvia Vega Lux BX80 je určená pre domáce sauny o veľkosti 7-12m3. Ohrievač je v nerezovom prevedení s čiernym stredovým pruhom, ktorý je opatrený vrstvou proti popáleniu. Pec možno polievať vodou a má priestor pre 25kg kameňov. ohrievač je dodávané bez kábla, ktorý je možné dokúpiť v naše e-shopu. Rozmery: 500x340x510 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 340mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| Povrch: | chrom, satén |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 500mm |
| Váha vrátane obalu: | 11,0 kg |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 510mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.