Harvia saunová pec elektrická Vega Compact BC23
Kód: AD2458Detailní popis produktu
Harvia Vega Compact BC23 je celonerezová saunová pec fínskeho výrobcu s jednoduchou internou reguláciou na plášti ohrievača (teplota + čas). Doporučené pre veľkosť sauny 1,3-2,6m3. Napájanie: 1x230V alebo 3x400V / 2,3 kW. Rozmery: 280x295x505 (šxhxv.) Váha: 7kg.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu. Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 295mm |
| Objem sauny: | 1-2,5m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 280mm |
| Váha vrátane obalu: | 5kg |
| Vykurovací výkon: | 2,3kW |
| Výška obalu: | 505mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.