Harvia saunová pec elektrická Vega BC90
Kód: AD562Detailní popis produktu
Saunový ohrievač Harvia Vega BC90 je odporúčané používať v domácich saunách o veľkosti 10-14m3. Rozmery sú: 450 × 310 × 540 cm. Rovnako ako u ohrievače Sound, aj ohrievač Vega možné polievať vodou a má priestor pre 25 kg kameňov. Ohrievač Vega je určený pre nízkokapacitné sauny.ohrievač je dodávané bez kábla, ktorý je možné dokúpiť v naše e-shopu. U saunového ohrievača sa nerozlišuje prednú alebo zadnú časť (sú obe rovnaké), preto si môžete zvoliť, či ovládanie bude v ľavej alebo pravej časti. Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu. Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Set v krabici obsahuje
- saunová pec zrkadlovo-chromovové prevedenie
- kryci pech proti opáleniu saunovej steny
- držiak na saunovú stenu, ktorý sa pridáva priamo na palubovky
- vrutmi
- manuál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 310mm |
| Objem sauny: | 10-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 450mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 540mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.