Harvia saunová pec elektrická Vega BC80E
Kód: AD553Detailní popis produktu
Saunový ohrievač Harvia Vega BC80E o výkone 8kW je odporúčané používať v domácich saunách o veľkosti 8-12m3. Rozmery sú: 450 × 310 × 540 cm. Ohrievač Vega možné polievať vodou a má priestor pre 25 kg kameňov. Ohrievač Vega je určený pre nízkokapacitné sauny. Vega 80E nemá svoju vlastnú reguláciu a je nutné dokúpiť digitálny reguláciu Harvia alebo Saunaprojekt.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 310mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 450mm |
| Váha vrátane obalu: | 5kg |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 540mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.