Harvia saunová pec elektrická Vega BC60E
Kód: AD32Detailní popis produktu
Saunový ohrievač Harvia Vega BC60 je odporúčané používať v domácich saunách o veľkosti 5-8m3. Rozmery sú: 450 × 310 × 540 cm. Rovnako ako u ohrievače Sound, aj ohrievač Vega možné polievať vodou a má priestor pre 20 kg kameňov. Ohrievač Vega je určený pre nízkokapacitné sauny. Harvia Vega BC60 nemá svoju vlastnú reguláciu a je nutné dokúpiť digitálny reguláciu Harvia alebo Saunaprojekt. ohrievač je dodávané bez kábla.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu. Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 310mm |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 15kg |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 580mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.