Harvia saunová pec elektrická Vega BC60
Kód: AD30Detailní popis produktu
Saunový ohrievač Harvia Vega BC60 určený pre nízkokapacitné sauny. Ohrievač je možné polievať vodou a má priestor pre 20 kg kameňov. Regulátor teploty a časovač sú umiestnené na plášti ohrievača vo vrchnej časti. Ohrievač je dodávaný bez kábla, ktorý je možné dokúpiť v našom e-shope.
- Odporúčaná veľkosť sauny: 6 - 8 m3.
- Rozmery ohrievača: 450 x 540 x 310
- Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí.
- Pri obstaraní ohrievača v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Funkcia pece: | Regulácia teploty |
| Hĺbka obalu: | 31 cm |
| Materiál: | ocel |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| Potreba dokúpiť batérie: | nie |
| Povrch: | leštěná nerez ocel |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 45 cm |
| Šírka produktu: | 450 mm |
| Typ montáže: | Závěs |
| Typ ohrievača: | Elektrické |
| Typ pece: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Časovač |
| Vlastnosti 2: | Termostat |
| Vyhreje miestnosť: | 8m3 |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 54 cm |
| Výška produktu: | 540 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.