Harvia saunová pec elektrická Vega BC45
Kód: AD312Detailní popis produktu
Saunovú pec Harvia Vega BC45 možné polievať vodou a má priestor pre 20 kg kameňov. Ohrievač Vega je určený pre nízkokapacitné sauny. Vega BC45 má svoju vlastnú reguláciu na plášti ohrievača. ohrievač je dodávané bez kábla, ktorý je možné dokúpiť v naše e-shopu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 310mm |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 450mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 4,5kW |
| Výška obalu: | 540mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.