Harvia saunová pec elektrická Vega BC35
Kód: AD333Detailní popis produktu
Harvia vega BC35 majú celonerezové prevedenie saunové pece od fínskeho výrobcu s jednoduchou internou reguláciou na plášti ohrievača (teplota + čas). Doporučené pre veľkosť sauny 2-4,5m3. Napájanie: 1x230V alebo 3x400V / 3,5 kW. Rozmery: 280x295x505 (šxhxv). Váha: 7kg.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu. Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 295mm |
| Objem sauny: | 2-4,5m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 280mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 3,5kW |
| Výška obalu: | 505mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.