Harvia saunová pec elektrická The Wall E 6KW
Kód: AD12452-1 AD12452-3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Harvia The Wall E s výkonom 6 kW saunové kachle kombinujú minimalistický škandinávsky dizajn a fínsky remeselný dizajn s užívateľsky prívetivou inštaláciou a prevádzkou. Kachle sú určené pre veľkosť sauny 5-8 m3.
Napriek výkonu až 6 kW potrebujú kachle Wall len málo miesta vo vnútri sauny. Tento ohrievač bol vytvorený so zameraním na funkčnosť. Odolná konštrukcia a jednoduchá inštalácia robí z ohrievača skvelý výrobok. Kachle sú kompaktné a štýlové.
Použitý materiál je silný a odolný. Jeho vykurovacie telesá majú vlastnú podpornú konštrukciu, ktorá ich chráni, zabraňuje ich krúteniu a tým predlžuje jej životnosť. Komponenty, ktoré sú vystavené pôsobeniu tepla a vlhkosti, sú umiestnené v spodnej časti kachlí. Konštrukcia prvkov je navrhnutá tak, aby odolávala dlhodobému a efektívnemu vykurovaniu.
Jedinečný montážny stojan Harvia určuje minimálnu bezpečnostnú vzdialenosť medzi ohrievačom a podlahou. Inštalácia ohrievača je rýchla a jednoduchá.
Ohrievač je možné polievať vodou. Objem kameňov: 20kg. Ohrievač je dodávaný bez kábla. Vhodný kábel nájdete v záložke PRÍSLUŠENSTVO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hĺbka obalu: | 28 cm |
| Materiál: | nerez |
| Objem sauny: | 5-8m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 45 cm |
| Šírka produktu: | 430 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Typ pece: | Elektrické |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 10 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 63 cm |
| Výška produktu: | 611 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.