Harvia saunová pec elektrická The Wall 6kW
Kód: AD12555-1 AD12555-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Harvia The Wall 6kW SW60 - saunová pec, ktorá kombinuje minimalistický škandinávsky dizajn a fínsky remeselný dizajn s užívateľsky prívetivou inštaláciou a prevádzkou.
Napriek výkonu až 9 kW potrebuje ohrievač Wall len málo miesta vo vnútri sauny. Tento ohrievač bol vytvorený so zameraním na funkčnosť. Svetelné spínače, odolná konštrukcia a jednoduchá inštalácia robí z ořívače skvelý výrobok. Pec je kompaktná a štýlová.
Použitý materiál je silný a odolný. Jeho vykurovacie telesá majú vlastné podpornú konštrukciu, ktorá ich chráni, zabraňuje ich krútenie a tým predlžuje jej životnosť. Komponenty, ktoré sú vystavené pôsobeniu tepla a vlhkosti, sú umiestnené v spodnej časti kamnen. Konštrukcia prvkov je navrhnutá tak, aby odolávala dlhodobému a efektívnemu vykurovanie.
Jedinečný montážne stojan Harvia určuje minimálne bezpečnostné vzdialenosť medzi ohrievačom a podlahou. Inštalácia ohrievača je rýchla a jednoduchá.
Ohrievač možno polievať vodou. Objem kameňov: 20kg. ohrievač je dodávané bez kábla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hĺbka obalu: | 260mm |
| Jakost: | nové |
| Objem sauny: | 5-8m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 430mm |
| Váha vrátane obalu: | 11,5kg |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 611mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.