Harvia saunová pec elektrická Sound limited M90E
Kód: AD8598Detailní popis produktu
Harvia Sound M90E. Farba ohrievače: chróm. Výkon: 9.0 kW Napätie: 380 V. Ovládanie: externý na čas: 4 h. Prednastavené doba: 0-8 h. Sauna kamene exkluzívne (20 kg) Rozmery ohrievače: š.410 x V650 x H290. Odporúčaná veľkosť sauny: 8 - 14 m3. Saunová pec určená pre domáce sauny s maximálnym výkonom 9kW. Pec do sauny možno polievať vodou. Je potrebné kúpiť reguláciu. Ohrievač je dodávané bez kábla, ktorý možno zakúpiť v našom e-shope.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu. Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 290mm |
| Objem sauny: | 10-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 650mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.