Harvia saunová pec elektrická Sound Limited M80E
Kód: AD08590Detailní popis produktu
Farba ohrievače Harvia Sound Limited M80E: Výkon: 8.0 kW. Napätie: 380 V. Ovládanie: externý na čas: 4 h. Prednastavené doba: 0-8 h. Sauna kamene exkluzívne (20 kg) . Rozmery ohrievače: š.410 x V650 x H290. Odporúčaná veľkosť sauny: 7 - 12 m3. Saunová pec určená pre domáce sauny s maximálnym výkonom 8kW. Pec do sauny možno polievať vodou. Je potrebné zakúpiť reguláciu. Ohrievač je dodávané bez kábla, ktorý možno zakúpiť v našom e-shope.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 15kg |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 650mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.