Harvia saunová pec elektrická Sound Limited M60E
Kód: AD8596Detailní popis produktu
Farba ohrievače Harvia Sound Limited M60E: chróm. Výkon: 6.0 kW. Napätie: 380 V. Sauna kamene exkluzívne (20 k g). Odporúčaná veľkosť sauny: 5 - 8 m3. Rozmery ohrievače: š.410 x V650 x H290. Saunová pec určená pre domáce sauny s maximálnym výkonom 6kW. Pec do sauny možno polievať vodou. Je potrebné zakúpiť reguláciu. Ohrievač je dodávané bez kábla, ktorý možno zakúpiť v našom e-shope. Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom eshope ponúkame saunové kamene
za zvýhodnenú cenu. Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 310mm |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 420mm |
| Váha vrátane obalu: | 16kg |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 620mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.