Harvia saunová pec elektrická Sound limited M60E black
Kód: AD6842Detailní popis produktu
Limitovaná edícia obľúbeného ohrievače Sound M60E bez regulácie na plášti. Výkon: 6.0 kW Napätie: 380 V Ovládanie: externej regulácie. Saunový ohrievač Sound je odporúčané používať v domácich saunách o veľkosti 5 - 8m3. Maximálny výkon tohto ohrievača je 6 kW a rozmery 420 × 310 × 620 cm. Ohrievač Sound možné polievať vodou a má priestor pre 25 kg kameňov. Ohrievač Sound je určené pre nízkokapacitné sauny i veľkopriestorové verejné saunové kabíny. Inštrukcie pre montáž: M60E nemá svoju vlastnú reguláciu a je nutné dokúpiť digitálny reguláciu Harvia alebo Saunaprojekt. ohrievač je dodávané bez kábla.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 310mm |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 420mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 620mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.