Harvia saunová pec elektrická Senator T10,5
Kód: AD4465Detailní popis produktu
Saunová pec Harvia Senator T10,5 určená pre väčšie rodinné sauny, popr. komerčný sauny. Vyznačujú sa kvalitným spracovaním ktoré umožňuje veľmi časté saunovanie. Výkon 10,5 kW. Riadiaca jednotka je externý a nie je súčasťou balenia. Ohrievač je schopný vykúriť priestory 8 - 16 m3. Poistky sú 3x 16A a napájanie je 400V 3N. Vhodné riadiacej jednotky sú Griffin CG170, regulácia Saunaprojekt.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 345mm |
| Objem sauny: | 8-16m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 465mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 10,5kW |
| Výška obalu: | 660mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.