Harvia saunová pec elektrická Profi L20
Kód: AD16012Detailní popis produktu
Saunová pec Harvia Profi L20 určená do veľkých komerčných sáun. Výkon: 20kW. Napájanie 400V 3N. Poistka 3 x 35A. Pec vyhreje priestor sauny 18 - 30m3. Ohrievač má externú riadiacu jednotku, ktorá nie je súčasťou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Hĺbka obalu: | 900mm |
| Objem sauny: | 18-30m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 500mm |
| Váha vrátane obalu: | 60kg |
| Vykurovací výkon: | 20kW |
| Výška obalu: | 730mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.