Harvia saunová pec elektrická Limited sound M80
Kód: AD6332Detailní popis produktu
8kW saunová pec Harvia Sound M80 chróm limited edition. Farba ohrievača: Chróm. Výkon: 8kW. Napätie: 380 V. Ovládanie: na ohrievači na čas: 4 h. Prednastavené doba: 0-8 h. Sauna kamene exkluzívne (20 kg). Odporúčaná veľkosť sauny: 7 - 12 m3. Saunová pec určená pre domáce sauny s maximálnym výkonom 8kW. Pec do sauny možno polievať vodou.Ohrievač má svoju vlastnú reguláciu na plášti. TJ 2 gombíky, ktorými sa otáča. Možno voliť teplotu a saunovací čas. Ohrievač je dodávané bez kábla, ktorý možno zakúpiť v našom e-shope.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 290mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 650mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.