Harvia saunová pec elektrická Limited sound M 45
Kód: AD6329-1 AD6329-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Limitovaná edícia obľúbeného ohrievače Sound M45 s reguláciou na plášti. Ohrievač v chrómovom prevedení. Výkon: 4,5 kW. Napätie: 380 V. Ovládanie: na ohrievači na čas: 4 h. Prednastavené doba: 0-8 h. Rozmery ohrievače: š.410 x V650 x H290. Odporúčaná veľkosť sauny: 3 - 6 m3. Saunová pec určená pre domáce sauny s maximálnym výkonom 4,5 kW. Pec do sauny možno polievať vodou. Ohrievač má svoju vlastnú reguláciu na plášti. TJ 2 gombíky, ktorými sa otáča. Možno voliť teplotu a saunovací čas. Ohrievač je dodávaný bez kábla, ktorý možno zakúpiť v našom e-shope.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 290mm |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 4,5kW |
| Výška obalu: | 650mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.