Harvia saunová pec elektrická Legend PO165
Kód: AD4495Detailní popis produktu
Saunová pec Harvia Legend PO165 bez riadiacej jednotky. Odporúčaná externá jednotka: CG170 (nie je súčasťou ceny pece) Výkon vykurovacieho telesa: 16,5kW. Istenie: 3x25, kábel 5 x 6mm2. Napájacie napätie: 400V 3N. Vnútorný objem sauny: 16 až 30m3. Priemer x Výška (mm): 600x830. Hmotnosť pece bez kameňov: 28kg. Max. objem saunových kameňov: 220kg. U tohto ohrievača nie sú kamene súčasťou ceny. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Farba: | black |
| Objem sauny: | 16-30m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 600mm |
| Váha vrátane obalu: | 33kg |
| Vykurovací výkon: | 16,5kW |
| Výška obalu: | 830mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.