Harvia saunová pec elektrická Legend PO11
Kód: AD4489Detailní popis produktu
Saunová pec Harvia Legend PO11 majú železný kôš s patinou, ktorý pojme až 120kg kamenia. Výkon 11 kW. Napájanie je 400V 3N a poistky sú 3 x 16A. Kachle sa ovládajú externou riadiacou jednotkou (nie je súčasťou kachlí) - vhodné jednotky sú Xenio, či C260. Kamene nie sú súčasťou ceny. Odporúčaná externá jednotka: CX170 (nie je súčasťou ceny kachlí).
- Výkon vykurovacieho telesa: 11kW.
- Istenie: 3x16A, kábel 5 x 2,5mm2.
- Napájacie napätie: 400V 3N.
- Priemer x Výška (mm): 600x830mm.
- Hmotnosť kachlí bez kameňov: 28kg.
- Max. objem saunových kameňov: 120kg.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka za zvýhodnenú cenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Farba: | black |
| Objem sauny: | 9-24m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 530mm |
| Váha vrátane obalu: | 33kg |
| Vykurovací výkon: | 11,0kW |
| Výška obalu: | 740mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.