Harvia saunová pec elektrická Kivi PI70E
Kód: AD774Detailní popis produktu
Harvia Kivi PI70E a PI90E sa dodávajú bez regulácie - vhodné regulácie sú regulácia Saunaprojekt alebo Griffin.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 370mm |
| Objem sauny: | 6-10m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 370mm |
| Váha vrátane obalu: | 15kg |
| Vykurovací výkon: | 7,0kW |
| Výška obalu: | 1200mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.