Harvia saunová pec elektrická Glow TRT90
Kód: AD12494Detailní popis produktu
Saunová pec Harvia Glow TRT90 . U tohto druhu ohrievača je nutné počítať s dlhším ohrevom, za to po tej dosiahnu vysoko kvalitné akumulácie od kameňov v ohrievači, ktorá Vám prinesie prírodné saunovanie bez častého dohrievanie špirál.
- Riadiaca jednotka na plášti ohrievača
- Výkon vykurovacieho telesa: 9kW.
- Sauna: 8 až 14m3.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 364mm |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 364mm |
| Váha vrátane obalu: | 15,0 kg |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 1076mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.