Harvia saunová pec elektrická Glow Corner TRC90
Kód: AD12650Detailní popis produktu
Rohová saunová pec Harvia Glow Corner TRC90. U tohto druhu ohrievača je nutné počítať s dlhším ohrevom, za to po tej dosiahnu vysoko kvalitné akumulácie od kameňov v ohrievači, ktorá Vám prinesie prírodné saunovanie bez častého dohrievanie špirál. Množství kameňov 50kg.
- Riadiaca jednotka na plášti ohrievača
- Výkon vykurovacieho telesa: 9kW.
- Sauna: 8 až 14m3.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 330mm |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 330mm |
| Váha vrátane obalu: | 19,7kg |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 1100mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.