Harvia saunová pec elektrická Glow Corner TRC70E
Kód: AD12649Detailní popis produktu
Rohová saunová pec Harvia Glow Corner TRC70E . U tohto druhu ohrievača je nutné počítať s dlhším ohrevom, za to po tej dosiahnu vysoko kvalitné akumulácie od kameňov v ohrievači, ktorá Vám prinesie prírodné saunovanie bez častého dohrievanie špirál. Množstvo kameňov 50kg.
- Bez riadiacej jednotky na plášti ohrievača
- Výkon vykurovacieho telesa: 6,8kW.
- Sauna: 6 až 10m3
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 330mm |
| Objem sauny: | 6-10m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 330mm |
| Váha vrátane obalu: | 16kg |
| Vykurovací výkon: | 6,8kW |
| Výška obalu: | 1100mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.