Harvia saunová pec elektrická Forte AF9
Kód: AD12504Detailní popis produktu
Pec Harvia Forte AF9 je vybavená samostatným ovládacím panelom odolným proti striekajúcej vode. Vďaka samostatnému ovládaciemu panelu je vhodná pre zabudovanie do lavice. Ovládací panel má zámok klávesnice a ohrievač sa automaticky vypne, ak zabudnete zavrieť kryt. Nový režim ECO šetrí energiu, pretože umožňuje nastaviť teplotu ohrievača na veľmi nízke nastavenie bez vypnutia kúrenia. Vychutnajte si saunu kedykoľvek budete chcieť - Forte vám poskytne paru a teplo. Saunová pec Harvia Forte AF9 sú určené pre sauny o veľkosti 10-15 m3 s výkonom 9kW. Ohrievač s regulátorom na plášti. Objem kameňov 100kg. Pecc možno polievať vodou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Hĺbka obalu: | 535mm |
| Objem sauny: | 10-15m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 500mm |
| Váha vrátane obalu: | 30kg |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 800mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.