Harvia saunová pec elektrická Delta D36E
Kód: AD26Detailní popis produktu
Saunová pec Harvia Delta D36 E je určená do malých domácich sáun. Maximálny výkon týchto saunových ohrievačov je 3,6 kW. Zaujímavým prvkom je umiestnenie ohrievače v rohu sauny. Ohrievač možno polievať vodou a. Ohrievač nemá vlastnú reguláciu. Je nutné prikúpiť externú reguláciu. Rozmer: 340x200x635. Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Hĺbka obalu: | 310mm |
| Objem sauny: | 2-4,5m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 420mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 3,6kW |
| Výška obalu: | 620mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.