Harvia saunová pec elektrická Delta D36
Kód: AD023Detailní popis produktu
Malá kompaktná saunová pec Harvia Delta D36 s vastnou reguláciou na plášti ohrievača.Maximálny výkon týchto saunových ohrievačov je 3,6 kW. Zaujímavým prvkom je umiestnenie ohrievača v rohu sauny. Ohrievač možno polievať vodou. Ohrievač má svoju vlastnú reguláciu na plášti. Tj 2 otočné gombíky pre teplotu a saunovací čas. Ohrievač je dodávaný bez kábla.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu. Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Hĺbka obalu: | 200mm |
| Objem sauny: | 2-4,5m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 340mm |
| Váha vrátane obalu: | 5kg |
| Vykurovací výkon: | 3,6kW |
| Výška obalu: | 635mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.