Harvia saunová pec elektrická Cilindro PC90V
Kód: AD12442Detailní popis produktu
Harvia Cilindro PC90V je saunová pec ideálne pre časté polievanie vodou. Vďaka objemovému a vysokému plášti, je ohrievač vhodný aj do menších sáun a možno do nich vložiť 80 - 120 kg kameňov. Polievaním konkrétnej časti pece možno ovládať prudkosť odparovanie vody. Kamene v hornej časti sa totiž zahrievajú na vyššie teploty ako v nižšej časti, čo ovplyvňuje rýchlosť a intenzitu odparovania. Ohrievač je ovládaný regulátorom na plášti. Výkon a pripojenie: 9 kW / 400V
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Hĺbka obalu: | 320mm |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 320mm |
| Váha vrátane obalu: | 10kg |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 930mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.