Harvia saunová pec elektrická Cilindro PC90HE
Kód: AD5482Detailní popis produktu
Pec Harvia Cilindro PC90HE je bez regulácie a je samostojná, k stene sa kotvia iba malým držiakom kvôli stabilite kachlí. Tento model má čiastočne zakrytý kôš pre saunové kamene. Do pece sa zmestí až 80 kg kameňov.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
- bez regulátora
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Hĺbka obalu: | 340mm |
| Objem sauny: | 10-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 360mm |
| Váha vrátane obalu: | 16kg |
| Výška obalu: | 930mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.