Harvia saunová pec elektrická Cilindro PC70E
Kód: AD2476-1 AD2476-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Harvia Cilindro PC70E saunová pec vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. U harvia cilindro pc70 E je nutné počítať s dlhším ohrevom, za to po tej dosiahnu vysoko kvalitné akumulácie od kameňov v ohrievači, ktorá Vám prinesie prírodné saunovanie bez častého dohrievanie špirál.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
- cilindro pc70e je bez regulátora
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hĺbka obalu: | 320mm |
| Objem sauny: | 6-10m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 320mm |
| Váha vrátane obalu: | 15kg |
| Vykurovací výkon: | 7,0kW |
| Výška obalu: | 930mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.