Harvia saunová pec elektrická Cilindro PC70
Kód: AD2688-1 AD2688-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Harvia Cilindro saunová pec vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. U tohto druhu ohrievača je nutné počítať s dlhším ohrevom, za to po tom dosiahnu vysoko kvalitnú akumuláciu od kameňov v ohrievači, ktorá Vám prinesie prírodné saunovanie bez častého dohrievania špirál.
- Max. objem saunových kameňov: 80kg.
- s regulátorom
-
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hĺbka obalu: | 320mm |
| Objem sauny: | 6-10m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 320mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 7,0kW |
| Výška obalu: | 930mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.