Harvia saunová pec elektrická Cilindro PC66E
Kód: ADHPCE66400Detailní popis produktu
Stĺpový ohrievač Harvia Cilindro je štýlový elektrický ohrievač. Je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a má priestor na obrovské množstvo kameňov. Kamene nie sú súčasťou ceny. Úzky a vysoký dizajn, ktorý prináša výhody veľkej kamennej plochy do malých sáun
Hodí sa do rôznych typov saunových interiérov a inštalácií
Je možné zabudovať do saunových lavíc. Saunové kachle sú vyrábané výhradne z nehrdzavejúcich ocelí a majú priestor pre obrovské množstvo kameňov. Kamene nie sú súčasťou ceny.
Vyžaduje samostatnú riadiacu jednotku (predáva sa samostatne)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | black |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Objem sauny: | 5-9 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 255x255x1340mm |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Váha vrátane obalu: | 11kg |
| Vykurovací výkon: | 6,6kW |
| Výška obalu: | 1340mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.