Harvia saunová pec elektrická Cilindro PC66
Kód: ADHPC66400Detailní popis produktu
Saunové kachle Harvia Cilindro s reguláciou na plášti prinášajú výhody veľké kamenné plochy do malých sáun. Ohrievač Cilindro PC66 má vysoký, úzky dizajn, takže je dokonalou náhradou nástenných ohrievačov. Stĺpový ohrievač poskytuje kvalitnejší saunovací zážitok ako tradičný nástenný ohrievač.
Súčasťou balenia je aj ochranný štít, ktorý chráni saunové palubovky.
Objem sauny: 5 m³ - 9 m³
Rozmery: 1340x 255x 255
Váha: 12,5 kg (bez kameňov)
Kachle pojmú 75kg kameňov.
Súčasťou ohrievača nie sú saunové kamene, možno dokúpiť v našom eshope.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Objem sauny: | 5-9 m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Váha vrátane obalu: | 12,5 kg |
| Vykurovací výkon: | 6,6kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.