Harvia saunová pec elektrická Cilindro PC165E/200E
Kód: AD12501Detailní popis produktu
Dva výkony vám ponúka saunová pec Harvia Cilindro PC165E / 200E s výkonom 16,5 / 19,8 kW pre komerčné sauny 15-25 / 20-30 m3. Pri zapojení ohrievača je možné nastaviť výkon 16,5 kW alebo 19,8 kW. Kachle sa ovládajú externou riadiacou jednotkou. U tohto ohrievača nie sú kamene súčasťou ceny.
- 220 kg kameňov
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 450mm |
| Objem sauny: | 15-30m3 |
| Povrch: | chrom |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 450mm |
| Váha vrátane obalu: | 28 kg |
| Vykurovací výkon: | 19,8kW |
| Výška obalu: | 1300mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.