Harvia saunová pec elektrická Cilindro PC110XE
Kód: ADHPC1104XEDetailní popis produktu
Stĺpové ohrievače Harvia Cilindro sú štýlové elektrické ohrievače.
Sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a majú priestor na obrovské množstvo kameňov. Kamene nie sú súčasťou ceny.
Stĺpový tvar ponúka slobodu dizajnu sauny, vďaka čomu sa ohrievač ľahko zapustí do lavice alebo umiestni pred sklenenú stenu a púta pozornosť. Ohrievače Cilindro kombinujú vysokú kvalitu s pôsobivým vzhľadom. Ohrievač je skvelým doplnkom každej sauny. V závislosti od modelu je ohrievač ovládaný mechanicky, pomocou samostatnej riadiacej jednotky alebo prostredníctvom úplne prepracovaného digitálneho ovládacieho panelu Harvia Xenio.
Reguláciou ovládate dobu prevádzky sauny, teplotu, osvetlenie a ventiláciu v saune. Vďaka časovému spínaču je možné nastaviť presnú dobu spustenia sauny tak, aby bola pripravená podľa Vášho priania.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 365mm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Objem sauny: | 9-18m3 |
| Povrch: | nerez |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 365mm |
| Váha vrátane obalu: | 13kg |
| Vykurovací výkon: | 10,8kW |
| Výška obalu: | 1070mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.