Harvia saunová pec elektrická Cilindro PC110E
Kód: AD12506Detailní popis produktu
Saunová pec Harvia Harvia Cilindro PC110E je vyrobená s nehrdzavejúcej ocele. U tohto druhu ohrievača je nutné počítať s dlhším ohrevom, za to po tej dosiahnu vysoko kvalitné akumulácie od kameňov v ohrievači, ktorá Vám prinesie prírodné saunovanie bez častého dohrievanie špirál. Výkon 10,8kW. Objem kameňov 120kg. U tohto ohrievača nie sú kamene súčasťou ceny.
Rozmery:
- výška 1070 mm
- priemer 365 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 365mm |
| Materiál: | nerez |
| Objem sauny: | 9-18m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 365mm |
| Váha vrátane obalu: | 13kg |
| Vykurovací výkon: | 10,8kW |
| Výška obalu: | 1070mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.